SRC Belgesinde Güven ve Yüksek Başarı Irmak SRC

Biz Şoförlerimiz İçin Çalışıyoruz.

Şoförlerimizin destekçisi, olmayı onların yanında olmayı öncelikli görevimiz olarak görüyor, bu görevi eğitim kurumu bilinci altında yapıyoruz.

Irmak SRC Eğitim Kurumu SRC türü mesleki yeterlilik belgesini ticari bir konu değil eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiç bir masraftan kaçınmaz ve bunların yükünü şoförlerimize yüklememek için fazlasıyla gayret gösterir. Kaynaklarımızı teknolojiye yatırarak bilgisayar destekli eğitimi her geçen gün geliştiriyor ve başarı oranımızı yükseltiyoruz.

Irmak SRC şoförler ve ilgili kurumlar ile uyumlu çalışarak SRC Belgesi Eğitiminde Kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir felsefe ile her zaman hizmetinizdedir.

SRC Belgesi ÜDY Ve ÜDY Belgeleri, Kara Yolu Taşımacılık Faaliyetleri İle İlgili Gerekli Belgelerin Bir Çoğunun Eğitimini Vermektedir ya da Psikoteknik Belgesi Gibi hemen her alanda karşımıza çıkan yeterlilik belgesinin testlerini psikolog denetiminde yüksek teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

2013 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulan firmamız, kısa zamanda rüştünü ispat ederek anadolu yakası ve ülkemizin değişik kentlerinde açtığı şubelerle milletimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik pazarında oluşan boşluğu yakaladığımız ivmeyle kapatma gayretinde olduğumuz gibi; sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz. Alanında uzman kalifiye personelimizin özverili çalışmaları ve kurumumuzun kalite ve hizmet kavramlarının sağlıklı bir senteziyle meydana getirdiği standartlarımızla dün olduğu gibi bugün ve yarın da sizlerin hizmetinizdeyiz.

Irmak SRC Eğitim Kurumu SRC türü mesleki yeterlilik belgesini ya da psikoteknik değerlendirme testlerini ticari bir konu değil eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiç bir masraftan kaçınmaz ve bunların yükünü şoförlerimize yüklememek için fazlasıyla gayret gösterir. Kaynaklarımızı teknolojiye yatırarak bilgisayar destekli eğitimi her geçen gün geliştiriyor ve başarı oranımızı yükseltiyoruz.

Irmak SRC şoförler ve ilgili kurumlar ile uyumlu çalışarak SRC, ÜDY, ÜDY belgesi eğitiminde ve psikoteknik değerlendirme testlerinde kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir felsefe ile her zaman hizmetinizdedir.

IRMAK SRC

Mesleki Eğitim

Mesleki Belge

SRC, ODY, ÜDY Belgesinde Yüksek Başarı

SRC Belgesi SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4

ODY Belgesi ODY 1, ODY 2, ODY 3, ODY 4

ÜDY Belgesi ÜDY 1, ÜDY 2, ÜDY 3, ÜDY 4

1 Saatte Psikoteknik Belgesi

Kurumsal Hizmet

İleri Değerlendirme Ve Eğitim Teknikleri, Detaylı Analiz Ve Kişiye Özel Eğitimler Sayesinde Her Seviyede Yüksek Başarı

Istanbul SRC Belgesi