13/10/1983 Tarihli Ve 2918 Sayılı Karayollari Trafik Kanunu

Bu Kanunun yürürlükte olmayan hükümleri için bakınız “Yürürlükteki Bazı Kanunların Mülga Hükümleri Külliyatı“ Cilt: 2 Sayfa: 1247

Bu Kanun ile ilgili olarak Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren yönetmelik için, “yönetmelikler Külliyatı“nın kanunlara göre düzenlenen nümerik fihristine bakınız.

Kanun maddeleri, ek ve geçici maddeler madde nosuna göre sıralanmıştır. Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde Yapılan Son Değişiklikleri aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Kolay bilgiye erişme ve yardımcı kaynak olarak hazırlanmış mevzuat sayfaları bilgi amaçlıdır ve değişen maddeler bölümler gecikmeli olarak, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Bu nedenle hata içerebilir yada güncel olmaya bilir. Eğitim amacı dışında kullanmanız tavsiye edilmez. Sınıf eğitimleri günlük olarak güncellendiği için sınıflara devem eden kullanıcılar mevzuatın değişen maddelerini güncel olarak takip edebilirler.

Lütfen problem ve hataları güncel olmayan bölümleri e-posta ile bildiriniz teknik ekibimiz düzeltmeleri en kısa zamanda gerçekleştireceklerdir. info@irmaksrc.com.tr Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

IRMAK SRC

Mesleki Eğitim

Mesleki Belge

SRC, ODY, ÜDY Belgesinde Yüksek Başarı

SRC Belgesi SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4

ODY Belgesi ODY 1, ODY 2, ODY 3, ODY 4

ÜDY Belgesi ÜDY 1, ÜDY 2, ÜDY 3, ÜDY 4

1 Saatte Psikoteknik Belgesi

Kurumsal Hizmet

İleri Değerlendirme Ve Eğitim Teknikleri, Detaylı Analiz Ve Kişiye Özel Eğitimler Sayesinde Her Seviyede Yüksek Başarı

Istanbul SRC Belgesi